http://www.orlex.pl

Orlex jest firmą w pełni samodzielną, posiadającą zarówno szeroką bazę sprzętu budowlanego zmechanizowanego jak i własne, wykwalifikowane ekipy budowlane. Dzięki temu prace prowadzone są sumiennie i systematycznie, co bezpośrednio wpływa na terminowość inwestycji, a kłopoty z nierzetelnymi podwykonawcami znane są jedynie z opowiadań. Pełne zorganizowanie firmy oraz wynikające z tego oszczędności powodują, iż oferta cenowa sprzedawanych lokali jest ciągle atrakcyjna dzięki czemu każdy klient może zrealizować marzenia o własnym, bezpiecznym miejscu na ziemi.

http://www.orlexbeton.pl

Firma Orlex Beton została założona w 2009 r. Powstała jako firma siostrzana deweloper- skiej firmy ORLEX zajmującej się budową i sprzedażą mieszkań. Głównym profilem działalności firmy Orlex Beton jest produkcja i sprzedaż betonowych elementów drogo- wych oraz betonu towarowego.

Historia Roja

 Historia Roja

http://www.almares.pl

Firma Almares została założona  w 1989 roku. Sprzedaż materiałów budowlanych rozpoczeła 1992 roku. W chwili obecnej  oferta firmy Almares obejmuje ponad dwanaście tysięcy artykułów budowalnych.

http://www.hardbruk.pl

Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Orlex Beton oraz Autoryzowanym Wykonawcą Libet. Działamy na terenie woj. pomorskiego, gm. Wejherowo. Posiadamy zespół pracowników przygotowanych do rzetelnej i profesjonalnej obsługi każdego klienta w zakresie usług brukarskich.

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

tel: + 48 697 14 56 04
tel: 0 58 672 23 51
lokal24@wp.pl