O firmie

Finmar to prężnie rozwijająca się firma oferująca kompleksowy pakiet usług związanych z budownictwem i  nieruchomościami mieszkaniowymi,  komercyjnymi. 
 Finmar oferuje szeroki zakres prac budowlanych począwszy od budowania domów ,obiektów handlowych , hal. Wykonujemy prace wyburzeniowo-rozbiórkowe , roboty ziemne , roboty drogowe. Oferujemy  transport i sprzedaż kruszyw.

 Doświadczenie na rynku budownictwa i nieruchomości oraz umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami, zapewniło nam wiele kontaktów, dzięki którym możemy przedstawić Państwu, ciekawe i różnorodne propozycję ofert. Atmosfera towarzysząca realizacji przedsięwzięć i fakt indywidualnego podejścia do każdego klienta, cechuję nasz zgrany zespół, który stając naprzeciw wysokim wymaganiom rynku, stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w branżowych szkoleniach. Mamy odwagę wskazywania innym właściwej drogi w sektorze nieruchomości jak i budownictwa  co potwierdza posiadane, liczne grono zadowolonych klientów -  Dołącz do nich.                                                            

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

tel: + 48 697 14 56 04
tel: 0 58 672 23 51
lokal24@wp.pl